Kalendář

leden2012
01. leden 13:00 Tříkrálový koncert ÚH AČR
Kostel sv. Jana Nepomuckého, HradčanyBrass Band ÚH AČR, pplk. J. Šíp - dirigent, LS - soprán
15. leden 14:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanovič - Čarokraj (Penelopka)
15. leden 19:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanovič - Čarokraj (Penelopka)
16. leden 19:30 Dvořákova síň Rudolfina, Praha
Koláže z hudby k filmům skladatelů L. Fišera, J. Sternwalda, Z. Lišky, a Sv. Havelky Symfonický orchestr Českého rozhlasu, St. Vavřínek - dirigent, LS - soprán, T. Roskovcová - mezzosoprán, J. Zedník - tenor, P. Opava - bas
21. leden 21:30 Ples České pojišťovny - Obecní dům, Praha
LS - soprán, J. Dušek - klavír
29. leden 14:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanovič - Čarokraj (Penelopka)
29. leden 17:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanovič - Čarokraj (Penelopka)
únor2012
04. únor 19:00 BBC, Barbican Hall, London, England
A. Dvořák - Jakobín (Terinka) BBC Symphony Orchestra, J. Bělohlávek - dirigent
07. únor 19:00 Stavovské divadlo Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
12. únor 11:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanovič - Čarokraj (Penelopka)
12. únor 15:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanovič - Čarokraj (Penelopka)
17. únor 19:00 Národní divadlo Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
18. únor 14:00 Národní divadlo Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
18. únor 19:00 Národní divadlo Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
21. únor 19:00 Koncert Městské muzeum, Čelákovice
LS - soprán, M. Sekera - klavír
24. únor 20:00 Zájezd s Komorní Operou Praha - Marktoberdorf (Deutschland)
G. Rossini - Il Barbiere di Siviglia (Rosina)
28. únor 19:30 J. Klusák - La Jolie Rousse
Umělecká Beseda, kostel sv. Vavřince, Hellichova LS - soprán, Pražákovo kvarteto
29. únor 19:00 Národní divadlo Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
březen2012
19. březen 19:00 Národní divadlo Praha
G. Bizet - Carmen (Frasquita)
23. březen 18:30 Národní divadlo moravskoslezské Ostrava
J. Offenbach - Orfeus v podsvětí (Cupido)
duben2012
04. duben 18:00 Národní divadlo Praha
R. Wagner - Parsifal (Blumenmädchen)
06. duben 19:30 A. Dvořák - Stabat Mater
Smetanova síň Obecního domu, PrahaSymfonický orchestr hl.m. Prahy FOK, Vl. Mareš - dirigent, LS - soprán, B. Polášková - alt, T. Černý - tenor, Z. Plech - bas
10. duben 19:30 A. Schnittke - Der gelbe Klang
DOX - centrum současného uměníOrchestr BERG, P. Vrábel - dirigent, LS - soprán
14. duben 19:00 Národní divadlo Praha
G. Donizetti - L’elisir d’amore (Gianetta)
20. duben 19:00 Národní divadlo Praha
W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
25. duben 19:00 Benefiční koncert pro nadační fond "Slunce pro všechny"
Národní dům na SmíchověLS - soprán, J. Dušek - klavír
26. duben 19:00 Národní divadlo Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
27. duben 19:00 SeMaFor
Aristofanes / J. Suchý - Lysistrata (Ariadne)
květen2012
02. květen 19:00 Národní divadlo Praha
G. Donizetti - L’elisir d’amore (Gianetta)
07. květen 19:00 Národní divadlo Praha
G. Bizet - Carmen (Frasquita)
18. květen 18:00 Národní divadlo Praha
R. Wagner - Parsifal (Blumenmädchen)
19. květen 16:00 SeMaFor
Aristofanes / J. Suchý - Lysistrata (Ariadne)
19. květen 19:00 Národní divadlo Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
27. květen 13:00 Stavovské divadlo Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
27. květen 19:00 Stavovské divadlo Praha
W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
31. květen 19:30 P. Trojan Jr. - kantáta Milicius
Sál Pražské konzervatoře Praha Český komorní orchestr, P. Trojan Jr. - dirigent
červen2012
02. červen 11:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanovič - Čarokraj (Penelopka)
03. červen 17:00 Koncert Ml. Vožice
Brass Band ÚH AČR, pplk. J. Šíp - dirigent, LS - soprán
07. červen 19:00 Národní divadlo Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
14. červen 19:00 SeMaFor
Aristofanes / J. Suchý - Lysistrata (Ariadne)DERNIÉRA
15. červen 16:30 Koncert Horatia
Kostel sv. Vavřince, Hellichova LS - soprán, M. Šedivý - klavír
17. červen 14:00 Národní divadlo Praha
G. Donizetti - L’elisir d’amore (Gianetta)
18. červen 19:00 Národní divadlo Praha
G. Bizet - Carmen (Frasquita)
20. červen 19:00 Koncert Litoměřické varhanní léto
Brass Band ÚH AČR, pplk. J. Šíp - dirigent, LS - soprán
21. červen 18:00 Majorica Launch
Bohemia Hotel - Boccaccio sálLS - soprán, J. Dušek - klavír
23. červen 14:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanovič - Čarokraj (Penelopka)
23. červen 17:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanovič - Čarokraj (Penelopka)
24. červen 11:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanovič - Čarokraj (Penelopka)
září2012
08. září 14:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanovič - Čarokraj (Penelopka)
08. září 17:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanovič - Čarokraj (Penelopka)
14. září 19:00 SeMaFor
Aristofanes / J. Suchý - Lysistrata (Ariadne)
21. září 19:00 Stavovské divadlo Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
22. září 13:00 Stavovské divadlo Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
28. září 19:30 Zájezd s Komorní Operou Praha - Düdingen (Schweiz)
G. Rossini - Il Barbiere di Siviglia (Rosina)
říjen2012
04. říjen 19:00 Stavovské divadlo Praha
W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
06. říjen 14:00 Stavovské divadlo Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
12. říjen 18:30 Národní divadlo moravskoslezské Ostrava
J. Offenbach - Orfeus v podsvětí (Cupido)
14. říjen 19:00 G. Mahler - Symfonie č. 4
Divadelní sál DKO JihlavaFilharmonie G. Mahlera, J. Jakeš - dirigent
21. říjen 18:30 Národní divadlo moravskoslezské Ostrava
J. Offenbach - Orfeus v podsvětí (Cupido)
22. říjen 19:00 Národní divadlo Praha
G. Bizet - Carmen (Frasquita)
30. říjen 19:00 Národní divadlo Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
listopad2012
08. listopad 19:00 Slavnostní koncert ke Dni válečných veteránů
Smetanova síň Obecního domu, PrahaÚH AČR, pplk. J. Šíp - dirigent, sólisté: LS, A. Briscein, J. Kruglov, R. Fišarová, P. Šporcl
10. listopad 14:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanovič - Čarokraj (Penelopka)
10. listopad 18:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanovič - Čarokraj (Penelopka)
16. listopad 19:00 Stavovské divadlo Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
17. listopad 19:00 Stavovské divadlo Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
24. listopad 18:00 Předadventní koncert Kamínku
Kostel sv. Jiljí, Vrbice u BřeclavěLS - soprán, J. Otáhalová - varhany a klavír, dětský sbor Kamínek
prosinec2012
02. prosinec 16:00 Adventní koncert Brass Five
Kostel svaté Trojice, Libiš u NeratovicLS - soprán, žesťový kvintet Brass Five, P. Kunfrontová - varhany
03. prosinec 19:00 Stavovské divadlo Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
05. prosinec 19:00 Národní divadlo Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
06. prosinec 17:00 Benefiční adventní koncert pro nadační fond "Slunce pro všechny"
Kostel sv. Mikuláše, Staroměstké nám.LS - soprán, P. Černý - varhany
13. prosinec 19:00 R. Strauss - Vier letzte Lieder
Koncertní sál domu kultury v TeplicíchSeveročeská filharmonie Teplice, Ch. Olivieri-Munroe - dirigent, LS - soprán
15. prosinec 19:00 Adventní koncert
Galerie kult. centra Sever, CvikovLS - soprán, J. Škarka - baryton, R. Pohl - klavír
18. prosinec 19:00 Adventní koncert Brass Band ÚH AČR
Hotel Crowne Plaza, PrahaBrass Band ÚH AČR, pplk. J. Šíp - dirigent, LS - soprán, Bambini di Praga
19. prosinec 19:00 Stavovské divadlo Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
leden2013
05. leden 17:00 Novoroční koncert na zámku Nový Světlov
Zámek Nový Světlov, BojkoviceFilharmonie B. Martinů Zlín, S. Vavřínek - dirigent, LS - soprán
31. leden 19:00 Národní divadlo Praha
G. Bizet - Carmen (Frasquita)
únor2013
06. únor 19:00 Národní divadlo Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
07. únor 19:00 Národní divadlo Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
13. únor 19:30 H. Villa-Lobos - Bachianas brasileiras č. 5 pro 8 violoncell a soprán
Smetanova síň Obecního domu, PrahaSymfonický orchestr hl.m. Prahy FOK, LS - soprán
14. únor 19:30 H. Villa-Lobos - Bachianas brasileiras č. 5 pro 8 violoncell a soprán
Smetanova síň Obecního domu, PrahaSymfonický orchestr hl.m. Prahy FOK, LS - soprán
16. únor 19:00 Zájezd s Komorní Operou Praha - Marktoberndorf (Deutschland)
W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
20. únor 19:30 Zájezd s Komorní Operou Praha - Weingarten (Deutschland)
G. Rossini - Il Barbiere di Siviglia (Rosina)
22. únor 19:00 Národní divadlo Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
březen2013
14. březen 21:00 L. Janáček - Missa Glagolskaja
OSESP, Sala São Paulo, BrasilOrquestra Sinfônica do Estado de São Paulo, Osmo Vänskä - conductor
15. březen 21:00 L. Janáček - Missa Glagolskaja
OSESP, Sala São Paulo, BrasilOrquestra Sinfônica do Estado de São Paulo, Osmo Vänskä - conductor
16. březen 16:30 L. Janáček - Missa Glagolskaja
OSESP, Sala São Paulo, BrasilOrquestra Sinfônica do Estado de São Paulo, Osmo Vänskä - conductor
23. březen 19:30 Koncert Horatia
Grand Hotel Bohemia, Boccaccio sálLS - soprán, M. Šedivý - klavír
24. březen 17:00 Zájezd s Komorní Operou Praha - Paris, Rueil-Malmaison (France)
W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
26. březen 20:30 Zájezd s Komorní Operou Praha - Bordeaux, Merignac (France)
G. Rossini - Il Barbiere di Siviglia (Rosina)
28. březen 19:00 Zájezd s Komorní Operou Praha - Strasbourg (France)
W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
duben2013
09. duben 11:00 Divadlo J. K. Tyla v Plzni
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
14. duben 19:00 Národní divadlo Praha
B. Smetana: Prodaná nevěsta (Esmeralda)
21. duben 19:00 Národní divadlo Praha
G. Bizet - Carmen (Frasquita)
23. duben 19:00 Benefiční koncert pro nadační fond "Slunce pro všechny"
Národní dům na SmíchověLS - soprán, M. Šedivý - klavír
květen2013
04. květen 14:00 Národní divadlo Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
12. květen 19:00 Národní divadlo Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
14. květen 17:00 Koncertní turné ÚH AČR k Týdnu rodin
České Budějovice, Nám. Přemysla Otakara II.ÚH AČR, pplk. J. Šíp - dirigent, sólisté: LS, M. Janoušková, A. Kruglov, J. Smigmator
15. květen 19:00 Koncertní turné ÚH AČR k Týdnu rodin
Olomouc, Reduta - sál Moravské filharmonie OlomoucÚH AČR, pplk. J. Šíp - dirigent, sólisté: LS, M. Janoušková, A. Kruglov, J. Smigmator
16. květen 17:00 Koncertní turné ÚH AČR k Týdnu rodin
Kroměříž, Velké náměstíÚH AČR, pplk. J. Šíp - dirigent, sólisté: LS, M. Janoušková, A. Kruglov, J. Smigmator
19. květen 15:00 Koncertní turné ÚH AČR k Týdnu rodin
Praha, Václavské náměstíÚH AČR, pplk. J. Šíp - dirigent, sólisté: LS, M. Janoušková, A. Kruglov, J. Smigmator
20. květen 17:00 Koncertní turné ÚH AČR k Týdnu rodin
Liberec, Náměstí E. BenešeÚH AČR, pplk. J. Šíp - dirigent, sólisté: LS, M. Janoušková, A. Kruglov, J. Smigmator
21. květen 19:00 Koncertní turné ÚH AČR k Týdnu rodin
Rakovník, Kulturní centrum, ul. Na Sekyře 2377ÚH AČR, pplk. J. Šíp - dirigent, sólisté: LS, M. Janoušková, A. Kruglov, J. Smigmator
30. květen 19:00 Hudební festival Antonína Dvořáka, Příbram
Divadlo A. Dvořáka, PříbramÚH AČR, pplk. J. Šíp - dirigent, LS - soprán
31. květen 19:30 G. Mahler - Symfonie č. 4
Karlovy Vary, Lázně III - Koncertní síň A. DvořákaKarlovarský symfonický orchestr, M. Lebel - dirigent
červen2013
01. červen 14:30 Putování za studánkami, Vlčkov
J. Pavlica - Missa BrevisLitomyšlský symfonický orchestr, David Lukáš - dirigent, LS soprán, M. Křístek - baryton
05. červen 19:00 Národní divadlo Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
12. červen 19:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
14. červen 14:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
15. červen 17:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
22. červen 19:00 Národní divadlo Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda).
srpen2013
24. srpen 15:00 Einweihung der Plötzer Madonna, Plötz bei Halle
Anton Zapf - piano, LS - soprán
září2013
06. září 19:00 17. Fišerův Bydžov - slavnostní zahajovací koncert
Jiráskovo divadlo, Nový BydžovÚH AČR, pplk. J. Šíp a kpt. J. Kučera - dirigent, LS - soprán, A. Briscein - tenor
07. září 14:00 Stavovské divadlo, Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
07. září 19:00 Stavovské divadlo, Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
13. září 19:00 W. A. Mozart - Krönungsmesse / Korunovační mše, KV 317
Katedrála sv. Bartoloměje, PlzeňPlzeňská filharmonie, K. Kawamoto - dirigent, LS - soprán, J. Levicová - alt, V. Kaděra - tenor, D. Nykl - bas
17. září 19:00 Posezení v divadle aneb Neočekávaný dýchánek (rozhlasový pořad/zábavná talkshow)
Divadlo Alfa, Český rozhlas, PlzeňP. Jančařík - moderátor, LS - soprán
19. září 19:00 J. Haydn - Die Schöpfung / Stvoření, Hob. XXI:2
KD Peklo, PlzeňPlzeňská filharmonie, K. Kawamoto - dirigent, LS - soprán, V. Kaděra - tenor, T. Král - baryton
26. září 19:00 Stavovské divadlo, Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
říjen2013
04. říjen 18:00 Národní divadlo, Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
05. říjen 14:00 Národní divadlo, Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
05. říjen 18:00 Národní divadlo, Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
06. říjen 11:00 Národní divadlo, Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
06. říjen 14:00 Národní divadlo, Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
10. říjen 19:00 Národní divadlo, Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
17. říjen 19:00 Národní divadlo, Praha
G. Donizetti - Nápoj lásky (Gianetta)
20. říjen 19:00 Koncert česko-korejského přátelství
Smetanova síň Obecního domu, PrahaPražská komorní filharmonie, P. Altrichter - dirigent, LS - soprán, Jun Sang Han - tenor, Yoon Hee Kim - housle, Won Kim - klavír
25. říjen 19:30 P. Trojan - Vokální symfonie č. 2, Člověk a vesmír
Sál Martinů, Lichtenštejnský palác, HAMU, PrahaKomorní filharmonie Pardubice, V. Jouza - dirigent, LS - soprán, Igor Orozovič - speaker
listopad2013
08. listopad 19:00 Slavnostní koncert ke Dni válečných veteránů
Dvořákova síň Rudolfina, PrahaÚH AČR, pplk. J. Šíp a kpt. J. Kučera - dirigenti, sólisté: LS, J. Smigmator, Dasha, 4TET, V. Rout, J. Kruglov, T. Ringel, L. Hrdlička a M. Beneš
11. listopad 17:00 Koncert Horatia
Konferenční a společenské centrum Secese, PlzeňLS - soprán, L. Vondráčková - klavír
14. listopad 19:30 To nejlepší z Litomyšle, J. Pavlica - Missa Brevis
Smetanův dům LitomyšlLitomyšlský symfonický orchestr, M. Mottl - dirigent, LS - soprán, M. Křístek - baryton
17. listopad 19:00 Národní divadlo, Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
19. listopad 19:00 Koncert "Fibich - Poem"
Kostel Stětí sv. J. KřtiteleLS – soprán, M. Janoušková – housle, M. Sekera – klavír, O. Kepka – mluvené slovo
30. listopad 19:00 Národní divadlo, Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
prosinec2013
01. prosinec 19:00 Národní divadlo, Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
04. prosinec 19:00 Národní divadlo, Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
05. prosinec 17:00 Vánoční koncert Městské knihovny v Praze
Ústřední knihovna, Praha 1, Velký sálÚH AČR, pplk. J. Šíp - dirigent, LS - soprán
07. prosinec 16:00 Koncert k poctě Pavla Kühna
MaleniceK. Růžička - Requiem ... Eternal LightKühnův smíšený sbor, M. Vorlíček - dirigent, LS - soprán
09. prosinec 19:00 Rezidence Velvyslanectví Korejské republiky v ČR
Vánoční koncertLS - soprán, ... - klavír
10. prosinec 16:00 Benefiční adventní koncert pro nadační fond "Slunce pro všechny"
Kostel sv. Mikuláše, Staroměstké nám.LS - soprán, P. Černý - varhany
11. prosinec 19:30 Koncert k poctě Pavla Kühna
České muzeum hudby, PrahaK. Růžička - Requiem ... Eternal Light Kühnův smíšený sbor, M. Vorlíček - dirigent, LS - soprán
16. prosinec 19:30 Vánoční koncert SOČR
Dvořákova síň Rudolfina, PrahaA. Rejcha - Te Deum laudamus pro sóla, smíšený sbor a orchestrSOČR, St. Vavřínek - dirigent, LS - soprán, A. Voráček -tenor, M. Kubečka -bas, Yoon Hee Kim - housle, Pražský filharmonický sbor
18. prosinec 19:00 Národní divadlo, Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
22. prosinec 19:00 Vánoní koncert Vranov
Brass Five, LS - soprán, R.Zach - herec
25. prosinec 19:00 Stavovské divadlo, Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
leden2014
07. leden 19:00 Národní divadlo, Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
17. leden 18:00 Národní divadlo, Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
21. leden 19:00 Národní divadlo, Praha
G. Donizetti - Nápoj lásky (Gianetta)
31. leden 19:00 Národní divadlo, Praha
L. Janáček - Její pastorkyňa (Barena)
únor2014
04. únor 19:00 Stavovské divadlo, Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
08. únor 19:00 Národní divadlo, Praha
L. Janáček - Její pastorkyňa (Barena)
21. únor 18:00 Národní divadlo, Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
22. únor 14:00 Národní divadlo, Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
22. únor 18:00 Národní divadlo, Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
25. únor 19:00 Stavovské divadlo, Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
27. únor 19:00 Koncert - Dostaveníčko s paní operetou
Kongresové centrum ZlínFilharmonie B.Martinů Zlín, M. Fedotov - dirigent, LS - soprán, A. Voráček - tenor
březen2014
11. březen 19:00 Národní divadlo Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
18. březen 19:00 Benefiční koncert pro nadační fond "Slunce pro všechny"
Národní dům na SmíchověLS - soprán, L. Albrecht - klavír
29. březen 19:00 Stavovské divadlo, Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
duben2014
02. duben 19:30 L. v. Beethoven - Missa solemnis D dur op. 123
Smetanova síň Obecního domu, PrahaSymfonický orchestr hl.m. Prahy FOK, H.Rilling-dirigent, LS-soprán, K.Pessatti-alt, S.Kohlhepp-tenor, I.García-bas
03. duben 19:30 L. v. Beethoven - Missa solemnis D dur op. 123
Smetanova síň Obecního domu, PrahaSymfonický orchestr hl.m. Prahy FOK, H.Rilling-dirigent, LS-soprán, K.Pessatti-alt, S.Kohlhepp-tenor, I.García-bas
13. duben 19:00 Národní divadlo Praha
L. Janáček - Její pastorkyňa (Barena)
24. duben 19:00 Rok české hudby a soudobá hudba
R.Hejnar - Stabat MaterReduta Moravské filharmonie OlomoucMoravská filharmonie Olomouc, P.Vronský-dirigent, LS-soprán, S.Čmugrová-alt
28. duben 20:00 B. Martinů - Veselohra na mostě, rozhlasová opera o 1 dějství
Rudolfinum, PrahaSymfonický orchestr Českého rozhlasu, T.Brauner-dirigent, LS, V.Krejčí-Housková, J.Březina, A.Jenis, J.Šťáva
květen2014
01. květen 19:00 Dvořákova Olomouc, L.Janáček - Glagolská mše
Chrám sv. Mořice, OlomoucMoravská filharmonie Olomouc, S.Vavřínek-dirigent, LS-soprán, B.Polášková-alt, J.Zedník-tenor, Z.Plech-bas
09. květen 19:45 Budapest Festival Orchestra, A. Dvořák - Rusalka
Béla Bartók National Concert Hall, Budapest, Magyarország/HungaryBudapest Festival Orchestra, I.Fischer-dirigent, LS, P.Vykopalová, A.Briscein, J.Fogašová, P.Mikuláš, A.Poláčková, M.Kapustová
11. květen 15:30 Budapest Festival Orchestra, A. Dvořák - Rusalka
Béla Bartók National Concert Hall, Budapest, Magyarország/HungaryBudapest Festival Orchestra, I.Fischer-dirigent, LS, P.Vykopalová, A.Briscein, J.Fogašová, P.Mikuláš, A.Poláčková, M.Kapustová
13. květen 19:45 Budapest Festival Orchestra, A. Dvořák - Rusalka
Béla Bartók National Concert Hall, Budapest, Magyarország/HungaryBudapest Festival Orchestra, I.Fischer-dirigent, LS, P.Vykopalová, A.Briscein, J.Fogašová, P.Mikuláš, A.Poláčková, M.Kapustová
15. květen 20:00 Budapest Festival Orchestra, A. Dvořák -Rusalka
Konzerthaus Dortmund, DeutschlandBudapest Festival Orchestra, I.Fischer-dirigent, LS, P.Vykopalová, A.Briscein, J.Fogašová, P.Mikuláš, A.Poláčková, M.Kapustová
18. květen 19:00 Dvořákova Olomouc, koncert "Fibich - Poem"
Klášterní Hradisko, OlomoucLS – soprán, M. Janoušková – housle, M. Sekera – klavír, O. Kepka – mluvené slovo
22. květen 19:00 Národní divadlo Praha
L. Janáček - Její pastorkyňa (Barena)
24. květen 20:00 Budapest Festival Orchestra, A. Dvořák -Rusalka
Concertgebouw Brugge, België/Belgium Budapest Festival Orchestra, I.Fischer-dirigent, LS, P.Vykopalová, A.Briscein, J.Fogašová, P.Mikuláš, A.Poláčková, M.Kapustová
30. květen 19:00 Národní divadlo Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
červen2014
02. červen 19:00 Janáčkův Máj, L. Janáček - Glagolská mše
Dům kultury města Ostravy - společenský sálFilharmonie B.Martinů Zlín, T.Hanus - dirigent, LS - soprán, E.Šporerová - alt, J.Zedník - tenor, Z.Plech - bas, Pražský filharmonický sbor
03. červen 19:00 Stavovské divadlo, Praha
W. A. Mozart - Kouzelná flétna (Pamina)
09. červen 19:30 A. Dvořák - Te Deum
Sukova síň Domu hudby v PardubicíchKomorní filharmonie Pardubice, M.Ivanović - dirigent, LS - soprán, J.Hájek - baryton, Pražský smíšený sbor
10. červen 19:30 A. Dvořák - Te Deum
Sukova síň Domu hudby v PardubicíchKomorní filharmonie Pardubice, M.Ivanović - dirigent, LS - soprán, J.Hájek - baryton, Pražský smíšený sbor
11. červen 19:30 A. Dvořák - Te Deum
Sukova síň Domu hudby v PardubicíchKomorní filharmonie Pardubice, M.Ivanović - dirigent, LS - soprán, J.Hájek - baryton, Pražský smíšený sbor
15. červen 13:30 Smetanova Litomyšl, Korunovační mše
Slavná mše svatá celebrovaná kardinálem Miloslavem Vlkem k 670. výročí založení Biskupství litomyšlského, 300. výročí počátku stavby a se znovuvysvěcením chrámuPiaristický chrám Nalezení sv. KřížeMoravská filharmonie Olomouc, P.Vronský-dirigent, LS-soprán, V.Krejčí Housková-alt, O.Koplík-tenor, P.Mikuláš-bas, Akademický sbor Žerotín
20. červen 19:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
21. červen 14:00 Národní divadlo Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
21. červen 18:00 Národní divadlo, Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
22. červen 14:00 Národní divadlo, Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
22. červen 18:00 Národní divadlo, Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
23. červen 11:00 Národní divadlo, Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
23. červen 19:00 Národní divadlo, Praha
M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
28. červen 19:00 Národní divadlo, Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
29. červen 19:00 Prague Proms, W.A.Mozart - Requiem
Smetanova síň Obecního domu, PrahaČeský národní symfonický orchestr, L.Pešek-dirigent, LS-soprán, V.Krejčí Housková-alt, T.Kořínek-tenor, J.Šťáva-bas, Royal Scottish National Orchestra Chorus
30. červen 21:00 Smetanova Litomyšl, Státní opera Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
červenec2014
01. červenec 21:00 Smetanova Litomyšl, Státní opera Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
07. červenec 19:00 Rezidence Velvyslanectví Korejské republiky v ČR
Koncert LS - zpěv, Hyeon Ju Im - klavír
srpen2014
02. srpen 18:00 Za poklady Broumovska, koncert "Fibich - Poem"
Adršpach, kostel Povýšení svatého křížeLS – soprán, M. Janoušková – housle, M. Sekera – klavír, O. Kepka – mluvené slovo
23. srpen 20:45 Václav Hudeček a jeho hosté, C. Orff - Carmina Burana
Moravské Budějovice - Zámecké nádvoří, MKS BesedaFilharmonie Hradec Králové, S.Vavřínek - dirigent, LS - soprán, J.Mikušek - tenor, Z.Hlávka - baryton, Filharmonický sbor Brno
31. srpen 10:30 Musikalische Feierstunde für die eh. Äbtissin Sr. Maria Assumpta Schenkl, O.Cist
Kloster St. Marien zu Helfta, Lutherstadt EislebenAnton Zapf - piano, LS - soprán
31. srpen 18:00 Koncert / Liederabend
Plötz bei HalleAnton Zapf - piano, LS - soprán
září2014
02. září 19:00 Národní divadlo, Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
09. září 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
10. září 19:00 Státní opera, Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
11. září 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
12. září 19:00 Národní divadlo, Praha
B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
17. září 19:30 Zahajovací koncert 80. sezóny FOK, Obecní dům, Praha
G.Mahler - Symfonie č. 2 c moll „Vzkříšení“Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, J. van Steen - dirigent, LS - soprán, Y. Naef - alt, Pražský filh. sbor
18. září 19:30 Zahajovací koncert 80. sezóny FOK, Obecní dům, Praha
G.Mahler - Symfonie č. 2 c moll „Vzkříšení“Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, J. van Steen - dirigent, LS - soprán, Y. Naef - alt, Pražský filh. sbor
19. září 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
20. září 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
20. září 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
23. září 19:00 Z.Fibich - Poem
Divadlo Oskara Nedbala, TáborLS – soprán, M. Janoušková – housle, M. Sekera – klavír, O. Kepka – mluvené slovo
24. září 19:00 Státní opera, Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
30. září 19:00 Concerto na ocasião do Ano da música clássica tcheca
Orquestra sinfônica do Teatro Nacional Claudio Santoro, Brasilia, BrazilCl. Cohen - dirigent, LS - soprán
říjen2014
02. říjen 20:00 Concerto na ocasião do Ano da música clássica tcheca
Orquestra Camerata SESI, Vitória, BrazilEdilson Ventureli - dirigent, LS - soprán
11. říjen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
11. říjen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
15. říjen 19:30 J. Filas - Šalamounova píseň
Dvořákova síň Rudolfina, PrahaČeská filharmonie, J.Bělohlávek - dirigent, LS - soprán, B.László - tenor, Pražský filh.sbor
16. říjen 19:30 J. Filas - Šalamounova píseň
Dvořákova síň Rudolfina, PrahaČeská filharmonie, J.Bělohlávek - dirigent, LS - soprán, B.László - tenor, Pražský filh.sbor
17. říjen 19:30 J. Filas - Šalamounova píseň
Dvořákova síň Rudolfina, PrahaČeská filharmonie, J.Bělohlávek - dirigent, LS - soprán, B.László - tenor, Pražský filh.sbor
18. říjen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
18. říjen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
19. říjen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
22. říjen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
23. říjen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
24. říjen 19:00 Státní opera, Praha
G. Bizet - Carmen (Frasquita)
25. říjen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
26. říjen 19:00 Marianischer Liederabend, Neuenburger Kunstherbst
Schloß Neunburg v. Wald, DeutschlandAnton Zapf - piano, LS - soprán
28. říjen 19:00 Státní opera, Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
listopad2014
01. listopad 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
01. listopad 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
05. listopad 19:30 A. Dvořák - Stabat Mater
Valley Performing Arts Center, Los Angeles - Northridge, USAČeská filharmonie, J.Bělohlávek - dirigent, LS - soprán, D.Pecková - alt, J.Březina - tenor, J.Martiník - bas, Pražský filh.sbor
09. listopad 15:00 A. Dvořák - Stabat Mater
Zellerbach Hall, San Francisco - Berkeley, USAČeská filharmonie, J.Bělohlávek - dirigent, LS - soprán, D.Pecková - alt, J.Březina - tenor, J.Martiník - bas, Pražský filh.sbor
21. listopad 19:00 Národní divadlo, Praha
L. Janáček - Její pastorkyňa (Barena)
22. listopad 15:00 Z.Fibich - Poem
Atrium na Žižkově, PrahaLS – soprán, M. Janoušková – housle, M. Sekera – klavír, O. Kepka – mluvené slovo
22. listopad 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
28. listopad 19:00 Národní divadlo, Praha
L. Janáček - Její pastorkyňa (Barena)
29. listopad 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
29. listopad 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
30. listopad 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
prosinec2014
01. prosinec 19:00 Rezidence Velvyslanectví Korejské republiky v ČR
Vánoční koncertLS - soprán, Im Hyeon Ju - klavír
02. prosinec 16:00 Benefiční adventní koncert pro nadační fond "Slunce pro všechny"
Kostel sv. Mikuláše, Staroměstké nám., PrahaLS - soprán, P. Černý - varhany
02. prosinec 16:00 Benefiční adventní koncert pro nadační fond "Slunce pro všechny"
Kostel sv. Mikuláše, Staroměstké nám., PrahaLS - soprán, P. Černý - varhany
04. prosinec 17:00 Vánoční koncert Městské knihovny v Praze
Ústřední knihovna, Praha 1, Velký sálÚH AČR, pplk. J. Kučera - dirigent, LS - soprán
04. prosinec 19:00 Státní opera, Praha
A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
05. prosinec 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
12. prosinec 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
13. prosinec 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
13. prosinec 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
14. prosinec 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
14. prosinec 19:00 Stavovské divadlo, Praha
W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
17. prosinec 19:30 B. Martinů - Čím lidé žijí, koncertní provedení opery H 336
Rudolfinum, PrahaČeská filharmonie, J.Bělohlávek - dirigent, LS - soprán, E.Pavlů, I.Kusnjer, J.Martiník, T.Kořínek, Martinů Voices
18. prosinec 19:30 B. Martinů - Čím lidé žijí, koncertní provedení opery H 336
Rudolfinum, PrahaČeská filharmonie, J.Bělohlávek - dirigent, LS - soprán, E.Pavlů, I.Kusnjer, J.Martiník, T.Kořínek, Martinů Voices
19. prosinec 19:30 B. Martinů - Čím lidé žijí, koncertní provedení opery H 336
Rudolfinum, PrahaČeská filharmonie, J.Bělohlávek - dirigent, LS - soprán, E.Pavlů, I.Kusnjer, J.Martiník, T.Kořínek, Martinů Voices
20. prosinec 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
20. prosinec 19:00 Národní divadlo, Praha
G. Donizetti - Nápoj lásky (Gianetta)
27. prosinec 19:00 Státní opera, Praha
G. Bizet - Carmen (Frasquita)
28. prosinec 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
leden2015
07. leden 19:00 G. Donizetti - Nápoj lásky (Gianetta)
Národní divadlo, Praha
09. leden 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
11. leden 19:00 G. Donizetti - Nápoj lásky (Gianetta)
Národní divadlo, Praha
16. leden 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
17. leden 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
17. leden 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
18. leden 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
22. leden 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
23. leden 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
24. leden 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
24. leden 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
25. leden 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
27. leden 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Státní opera, Praha
30. leden 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
31. leden 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
31. leden 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
únor2015
01. únor 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
05. únor 19:30 I. Stravinskij - Svatba
Rudolfinum, PrahaPražský filharmonický sbor, L. Vasilek - dirigent, LS - soprán, M.Cukrová - alt, M.Slavík - tenor, Z.Hlávka - bas
06. únor 19:00 M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka) - 1. premiéra
Národní divadlo Brno, Janáčkovo divadlo
07. únor 14:00 M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
Národní divadlo Brno, Janáčkovo divadlo
08. únor 18:00 M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka) - 2. premiéra
Národní divadlo Brno, Janáčkovo divadlo
10. únor 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
12. únor 19:30 G. Rossini - Il Barbiere di Siviglia (Rosina)
Zájezd s Komorní Operou Praha - Steyr (Österreich), Stadttheater
15. únor 14:00 M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
Národní divadlo Brno, Janáčkovo divadlo
15. únor 17:00 M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
Národní divadlo Brno, Janáčkovo divadlo
20. únor 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
21. únor 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
21. únor 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
22. únor 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
22. únor 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
27. únor 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
28. únor 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
28. únor 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
březen2015
01. březen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
05. březen 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Národní divadlo, Praha
06. březen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
07. březen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
07. březen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
08. březen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
13. březen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
14. březen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
14. březen 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
15. březen 14:00 M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
Národní divadlo Brno, Janáčkovo divadlo
15. březen 17:00 M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
Národní divadlo Brno, Janáčkovo divadlo
17. březen 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Národní divadlo, Praha
20. březen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
22. březen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
24. březen 19:00 G. Bizet - Carmen (Frasquita)
Státní opera, Praha
26. březen 19:00 W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
Zájezd s Komorní Operou Praha - Paris, Roissy (France)
27. březen 19:00 G. Rossini - Il Barbiere di Siviglia (Rosina)
Zájezd s Komorní Operou Praha - Paris, Ruel (France)
29. březen 19:00 W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
Zájezd s Komorní Operou Praha - Paris, Sette (France)
duben2015
02. duben 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
květen2015
01. květen 19:00 G. Bizet - Carmen (Frasquita)
Státní opera, Praha
05. květen 19:00 Charitativní koncert Nadačního fondu "Slunce pro všechny"
Obecní dům - Smetanova síň, PrahaOrchestr Kryštofa Marka, K. Marek - dirigent
10. květen 14:00 E. Humperdinck - Jeníček a Mařenka (Spánková víla)
Státní opera, Praha
13. květen 19:00 G. Bizet - Carmen (Frasquita)
Státní opera, Praha
14. květen 16:00 Koncert ÚH AČR k Mezinárodnímu dni rodin
Masarykovo náměstí, Hranice na MoravěÚstřední hudba AČR, pplk. J.Šíp a kpt. J.Kučera - dirigenti
15. květen 18:00 Koncert ÚH AČR k Mezinárodnímu dni rodin
Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec - III. nádvoříÚstřední hudba AČR, pplk. J.Šíp a kpt. J.Kučera - dirigenti
16. květen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
16. květen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
17. květen 15:00 Koncert ÚH AČR k Mezinárodnímu dni rodin
Václavské náměstí, PrahaÚstřední hudba AČR, pplk. J.Šíp a kpt. J.Kučera - dirigenti
18. květen 16:00 Koncert ÚH AČR k Mezinárodnímu dni rodin
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, náměstíÚstřední hudba AČR, pplk. J.Šíp a kpt. J.Kučera - dirigenti
21. květen 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Státní opera, Praha
22. květen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
23. květen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
26. květen 20:00 Pražské jaro - Hudba z celuloidu (Z. Liška - Spalovač mrtvol)
Obecní dům - Smetanova síň, PrahaSymfonický orchestr hl.m. Prahy FOK, M. Ivanović - dirigent
28. květen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
30. květen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
30. květen 19:00 Koncert pro budoucí korejské a české hudebníky
Kostel sv. Šimona a Judy, PrahaLS - soprán, M.Šrejma - tenor, Im Hyeon Ju - klavír
31. květen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
červen2015
02. červen 19:00 Mahler Jihlava 2015, Poem Zdeňka Fibicha
LS - soprán, M.Janoušková - housle, M.Sekera - klavír, O.Kepka - mluvené slovoHotel Gustav Mahler, Jihlava
05. červen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
06. červen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
07. červen 11:00 E. Humperdinck - Jeníček a Mařenka (Spánková víla)
Státní opera, Praha
07. červen 17:00 E. Humperdinck - Jeníček a Mařenka (Spánková víla)
Státní opera, Praha
12. červen 11:00 Koncert ÚH AČR, Lysá n. Labem
Ústřední hudba AČR, pplk. J.Šíp a kpt. J.Kučera - dirigenti
12. červen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
14. červen 14:00 Koncert ÚH AČR, Letohrádek Hvězda, Praha
Ústřední hudba AČR, pplk. J.Šíp a kpt. J.Kučera - dirigenti
14. červen 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
15. červen 19:00 Rezidence Velvyslanectví Korejské republiky v ČR - koncert
LS - soprán, Im Hyeon Ju - klavír
18. červen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
19. červen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
20. červen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
20. červen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall
24. červen 20:30 MOF Smetanova Litomyšl - Il Santo Nome di Maria
Piaristický chrám Nalezení sv. Kříže, LitomyšlBarocco sempre giovane, P.Louženský - dirigent, LS - soprán, V.Krejčí Housková - alt, Pěvecký sbor KOS
26. červen 19:00 G. Verdi - Macbeth (Dvorní dáma)
Státní opera, Praha
červenec2015
18. červenec 19:00 Narozeninový koncert R.Schwaba
Loď Niké, Nábřeží E.Beneše, Praha
srpen2015
01. srpen 20:00 C.Orff - Carmina Burana
Raesfeld Wasserschloss, Raesfeld (Deutschland)Russian Chamber Philharmonic St.Petersburg, Carlos Domínguez-Nieto - dirigent, LS - soprán, N.Višňakov - tenor, D.Basyrov - baryton
07. srpen 20:30 C.Orff - Carmina Burana
Burg Monschau, Monschau (Deutschland) Russian Chamber Philharmonic St.Petersburg, Juri Gilbo - dirigent, LS - soprán, N.Višňakov - tenor, D.Basyrov - baryton
21. srpen 19:00 G. Bizet - Carmen (Frasquita)
Státní opera, Praha
22. srpen 20:00 C.Orff - Carmina Burana
Kloster Bentlage, Bentlage (Deutschland)Russian Chamber Philharmonic St.Petersburg, Carlos Domínguez-Nieto - dirigent, LS - soprán, N.Višňakov - tenor, D.Basyrov - baryton
28. srpen 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Státní opera, Praha
29. srpen 18:00 K. Růžička - Requiem ... Eternal Light
Za poklady Broumovska, klášterní kostel sv.Vojtěcha - BroumovKühnův smíšený sbor, K.Vorlíček - dirigent, LS - soprán, K.Růžička - klavír, Komorní sólisté K.Růžičky
září2015
03. září 19:00 G. Verdi - Macbeth (Dvorní dáma)
Státní opera, Praha
04. září 19:00 Koncert ÚH AČR - Fišerův Bydžov 2015
Jiráskovo divadlo, Nový BydžovÚstřední hudba AČR, pplk. J.Šíp a kpt. J.Kučera - dirigenti
09. září 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
12. září 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
12. září 19:00 Slavnostní premiéra Fantoma opery
A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)Divadlo GoJa Music Hall, Praha
13. září 19:00 Slavnostní premiéra Fantoma opery
A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)Divadlo GoJa Music Hall, Praha
16. září 19:00 W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
Stavovské divadlo, Praha
17. září 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
18. září 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
20. září 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
24. září 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
25. září 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
26. září 17:00 E. Humperdinck - Jeníček a Mařenka (Spánková víla)
Státní opera, Praha
29. září 19:30 Koncert PKO
Pražský komorní orchestr, M.Štilec - dirigent, LS - soprán, S.Jirků - altRudolfinum, Praha
říjen2015
02. říjen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
03. říjen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
03. říjen 18:30 Koncert česko-korejského přátelství
Dvořákova síň, Rudolfinum, PrahaPražská komorní filharmonie, - dirigent, LS - soprán, Ho-Yoon Chung - tenor, Eungsoo Kim - housle
07. říjen 18:00 Národní den Korejské republiky
Hilton, Praha
08. říjen 17:00 Koncert Městské knihovny v Praze
Ústřední knihovna, Praha 1, Velký sálÚH AČR, pplk. J. Kučera - dirigent, kpt. K.Mezihorák - dirigent, LS - soprán
08. říjen 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Státní opera, Praha
09. říjen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
10. říjen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
11. říjen 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
14. říjen 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Národní divadlo, Praha
15. říjen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
17. říjen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
17. říjen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
20. říjen 19:00 W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
Stavovské divadlo, Praha
21. říjen 18:00 Jubilejní koncert k 75. výročí PDO
Dům Kultury, Mladá BoleslavPodnikový dechový orchestr Škoda Auto, K.mezihorák - dirigent, LS - soprán
22. říjen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
24. říjen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
24. říjen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
25. říjen 17:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
30. říjen 17:00 Koncert Královského dechového orchestru, C.Orff - Carmina Burana
Smetanova síň Obecního domu, PrahaKoninklijke Sophia’s Vereeniging, Heinz Friesen - dirigent, LS - soprán
30. říjen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
listopad2015
09. listopad 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Národní divadlo, Praha
13. listopad 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
14. listopad 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
14. listopad 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
19. listopad 17:00 Koncert Městské knihovny v Praze
Ústřední knihovna, Praha 1, Velký sálÚH AČR, pplk. J. Kučera - dirigent, LS - soprán
19. listopad 19:00 Samsung VIP event
Praha, Vltava
20. listopad 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
21. listopad 19:00 G. Bizet - Carmen (Frasquita)
Státní opera, Praha
22. listopad 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
24. listopad 19:00 G. Verdi - Macbeth (Dvorní dáma)
Státní opera, Praha
27. listopad 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
29. listopad 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
30. listopad 16:00 Benefiční adventní koncert pro nadační fond "Slunce pro všechny"
Kostel sv. Mikuláše, Staroměstké nám., PrahaLS - soprán, P. Černý - varhany
prosinec2015
02. prosinec 19:00 E. Humperdinck - Jeníček a Mařenka (Spánková víla)
Státní opera, Praha
03. prosinec 17:00 Koncert Městské knihovny v Praze
Ústřední knihovna, Praha 1, Velký sálÚH AČR, kpt. J.Kučera a mjr. P.Spinek - dirigenti, LS - soprán
03. prosinec 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
04. prosinec 19:00 G. Bizet - Carmen (Frasquita)
Státní opera, Praha
05. prosinec 11:00 E. Humperdinck - Jeníček a Mařenka (Spánková víla)
Státní opera, Praha
05. prosinec 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
06. prosinec 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
06. prosinec 19:30 Kühnův dětský sbor, J.J. Ryba - Česká mše vánoční
Komorní orchestr pražských symfoniků, dir. J.Chvála, LS - soprán Rudolfinum - Dvořákova síň, Praha
09. prosinec 20:00 Vánoční koncert ... Notre Dame Du Sablon, Brussel, Belgium
Zastoupení hl.m. Prahy při EU společně s Českým centrem Brusel a Velvyslanectvím ČR v Belgickém královstvíLS- soprán, A.Bárta - varhany
10. prosinec 19:00 Vernisáž DSC Gallery
Glassplus à la Borges aneb Zrcadlo a maskáč
11. prosinec 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
12. prosinec 17:30 Vánoční večírek Korejského občanského sdružení
Hotel Diplomat, Praha
12. prosinec 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
15. prosinec 18:00 M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
Národní divadlo Brno, Janáčkovo divadlo
16. prosinec 19:00 Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium… aneb Beethovenova Devátá
Dům kultury města Ostravy - společenský sál, OstravaJanáčkova filharmonie Ostrava, H.Bäumer - dirigent, Sloveský filh. sbor, LS - soprán, J.Hrochová - alt, J.Březina - tenor, Z.Plech - bas
25. prosinec 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Státní opera, Praha
27. prosinec 14:00 M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
Národní divadlo Brno, Janáčkovo divadlo
leden2016
19. leden 20:00 L. Janáček - Příhody lišky Bystroušky (Liška Bystrouška)
Teatro Regio Torino, ItaliaJan Latham-Koenig - conductor, Robert Carsen - direction
20. leden 20:00 L. Janáček - Příhody lišky Bystroušky (Liška Bystrouška)
Teatro Regio Torino, ItaliaJan Latham-Koenig - conductor, Robert Carsen - direction
23. leden 15:00 L. Janáček - Příhody lišky Bystroušky (Liška Bystrouška)
Teatro Regio Torino, ItaliaJan Latham-Koenig - conductor, Robert Carsen - direction
24. leden 15:00 L. Janáček - Příhody lišky Bystroušky (Liška Bystrouška)
Teatro Regio Torino, ItaliaJan Latham-Koenig - conductor, Robert Carsen - direction
26. leden 20:00 L. Janáček - Příhody lišky Bystroušky (Liška Bystrouška)
Teatro Regio Torino, ItaliaJan Latham-Koenig - conductor, Robert Carsen - direction
29. leden 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
30. leden 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
30. leden 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
únor2016
03. únor 19:00 L. Janáček - Její pastorkyňa (Barena)
Národní divadlo, Praha
13. únor 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
13. únor 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
16. únor 19:00 L. Janáček - Její pastorkyňa (Barena)
Národní divadlo, Praha
17. únor 19:00 W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
Stavovské divadlo, Praha
18. únor 19:00 G. Bizet - Carmen (Frasquita)
Státní opera, Praha
19. únor 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
20. únor 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
20. únor 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
21. únor 16:00 G. Verdi - Macbeth (Dvorní dáma)
Státní opera, Praha
23. únor 19:00 Koncert ve Valdštejnské Obrazárně Muzea Cheb, Cheb
LS - soprán, L. Vondráčková - klavír
27. únor 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
27. únor 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
28. únor 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
březen2016
11. březen 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Státní opera, Praha
12. březen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
12. březen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
14. březen 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Národní divadlo, Praha
23. březen 19:00 G. Bizet - Carmen (Frasquita)
Státní opera, Praha
27. březen 17:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
31. březen 19:00 L. Janáček - Její pastorkyňa (Barena)
Národní divadlo, Praha
duben2016
01. duben 19:00 G. Bizet - Carmen (Frasquita)
Státní opera, Praha
02. duben 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
02. duben 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
04. duben 19:00 W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
Stavovské divadlo, Praha
09. duben 19:00 L. Janáček - Její pastorkyňa (Barena)
Národní divadlo, Praha
13. duben 19:00 G. Verdi - Macbeth (Dvorní dáma)
Státní opera, Praha
15. duben 19:00 Koncertní provedení opery L. Janáčka - Jenůfa (Karita Mattila - Kostelnička)
Dvořákova síň, Rudolfinum, PrahaČeská filharmonie, J.Bělohlávek - dirigent, Český filh.sbor Brno
18. duben 19:00 Koncertní provedení opery L. Janáčka - Jenůfa (Karita Mattila - Kostelnička)
Royal Festival Hall, Southbank Centre, LondonČeská filharmonie, J.Bělohlávek - dirigent, Český filh.sbor Brno
20. duben 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
22. duben 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
23. duben 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
23. duben 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
26. duben 19:00 Charitativní koncert Nadačního fondu "Slunce pro všechny"
Obecní dům - Smetanova síň, PrahaOrchestr Kryštofa Marka, K. Marek - dirigent
27. duben 19:00 Koncert v sále ZUŠ Žacléř, KPH Žacléř
LS - soprán, L. Vondráčková - klavír
květen2016
05. květen 19:30 Koncert sborového cyklu, Kostel sv. Šimona a Judy
L. Janáček - Hradčanské písničky, Potulný šílenecPražský filharmonický sbor, L.Vasilek - dirigent, LS - soprán, J.Brückler - baryton
06. květen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
07. květen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
07. květen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
10. květen 11:00 E. Humperdinck - Jeníček a Mařenka (Spánková víla)
Státní opera, Prahaátní opera, Praha
12. květen 16:00 Koncert ÚH AČR k Mezinárodnímu dni rodin
Masarykovo náměstí, VyškovÚstřední hudba AČR, pplk. J.Šíp a kpt. J.Kučera - dirigenti
13. květen 19:30 Koncert ÚH AČR k Mezinárodnímu dni rodin
Mariánské náměstí, Stará BoleslavÚstřední hudba AČR, pplk. J.Šíp a kpt. J.Kučera - dirigenti
15. květen 15:00 Koncert ÚH AČR k Mezinárodnímu dni rodin
Václavské náměstí, PrahaÚstřední hudba AČR, pplk. J.Šíp a kpt. J.Kučera - dirigenti
16. květen 17:00 Koncert ÚH AČR k Mezinárodnímu dni rodin
náměstí Dr. E. Beneše, LiberecÚstřední hudba AČR, pplk. J.Šíp a kpt. J.Kučera - dirigenti
17. květen 20:00 Koncert k poctě Karlu IV. / A Tribute to Charles IV.
Katedrála sv. Víta, PrahaČeská filharmonie, J.Bělohlávek - dirigent, LS - soprán, S.Sem - baryton, Český filh.sbor Brno
19. květen 19:00 Koncert MKS "Modrá hvězda", Kino Kdyně
LS - soprán, L. Vondráčková - klavír
20. květen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
22. květen 19:30 G. Rossini - Il Barbiere di Siviglia (Rosina)
Zájezd s Komorní Operou Praha - Villach, Österreich
26. květen 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
27. květen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
28. květen 14:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
28. květen 19:00 G. Bizet - Carmen (Frasquita)
Státní opera, Praha
29. květen 15:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
31. květen 19:00 W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
Stavovské divadlo, Praha
červen2016
01. červen 11:00 E. Humperdinck - Jeníček a Mařenka (Spánková víla)
Státní opera, Praha
01. červen 17:00 E. Humperdinck - Jeníček a Mařenka (Spánková víla)
Státní opera, Praha
02. červen 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Národní divadlo, Praha
03. červen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
05. červen 14:00 D. Lukáš - Stabat mater ... světová premiéra
kostel Jména Panny Marie, KřtinyLitomyšlský symfonický orchestr, D.Lukáš - dirigent, LS - soprán,Sbor dětí a mládeže při Filharmonii Brno "Kantiléna"
10. červen 19:00 A.L.Webber - Fantom opery (Carlotta)
Divadlo GoJa Music Hall, Praha
11. červen 19:00 G. Bizet - Carmen (Frasquita)
Státní opera, Praha
15. červen 19:00 G. Verdi - Macbeth (Dvorní dáma)
Státní opera, Praha
22. červen 19:30 C. Orff - Carmina Burana
Obecní dům - Smetanova síň, PrahaSymfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, Z.Mácal - dirigent, LS - soprán, M.Petzold - tenor, F.Rumpf - baryton, Pražský filh. sbor
23. červen 19:30 C. Orff - Carmina Burana
Obecní dům - Smetanova síň, PrahaSymfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, Z.Mácal - dirigent, LS - soprán, M.Petzold - tenor, F.Rumpf - baryton, Pražský filh. sbor
26. červen 14:00 M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
Národní divadlo, Praha
26. červen 18:00 M. Ivanović - Čarokraj (Penelopka)
Národní divadlo, Praha
30. červen 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
září2016
04. září 15:00 G.B. Pergolesi - Stabat Mater
Dveře Jízdrárny dokořán, Světce u TachovaKomorní orchestr Quattro, Boni Pueri, M.Štilec- dirigent, LS - soprán, J.Kosinová - alt
06. září 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
07. září 19:00 W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
Stavovské divadlo, Praha
17. září 19:00 S.Bodorová - Dona Nobis Lucem
Serenadenkonzert, Hamm (Deutschland)Komorní orchestr Quattro, M.Štilec- dirigent, LS - soprán, W.Weigel - kytara, D.Schneiderka - housle
18. září 11:30 S.Bodorová - Dona Nobis Lucem
Serenadenkonzert, Münster (Deutschland)Komorní orchestr Quattro, M.Štilec- dirigent, LS - soprán, W.Weigel - kytara, D.Schneiderka - housle
říjen2016
07. říjen 15:00 L. Janáček - Hradčanské písničky, Potulný šílenec
Festival Janáček Brno 2016, Brno, RedutaPražský filharmonický sbor, L.Vasilek - dirigent, LS - soprán, J.Brückler - baryton, M.Slavík - tenor
11. říjen 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
12. říjen 19:00 W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
Stavovské divadlo, Praha
15. říjen 19:00 L. v. Beethoven - 9. symfonie, TV Noe - přímý přenos
Podzimní festival duchovní hudby, Olomouc, Dóm sv.VáclavaMoravská filharmonie Olomouc, J.M.Krygel - dirigent, Český filh. sbor Brno, LS - soprán, J.Hrochová - alt, T.Černý - tenor, G.Beláček - bas
22. říjen 19:00 Shakespeare - Sonety v hudbě, premiéra
LS a Duo TeresHorní Libchava, kostel sv. Jakuba Většího
listopad2016
01. listopad 19:00 W. A. Mozart - Krönungsmesse / Korunovační mše, KV 317
Slovanský dům - velký sál, PrahaSmíchovská komorní filharmonie, J.Vondráček - dirigent, Ženský pěvecký sbor ped.fakulty UK, LS-soprán, M.Kapustová - alt, V.Lemberk-tenor, J.Morávek-bas
02. listopad 18:00 W. A. Mozart - Requiem KV 626
Bazilika sv. Jakuba, PrahaSvatojakubský sbor a orchestr, J.Rezek - dirigent, LS-soprán, Z.Erlebachová - alt, J.Brindzák-tenor, P.Vančura-bas
03. listopad 16:00 Koncert Brass Bandu ÚH AČR pro válečné veterány
Bazilika sv.Markéty, Břevnovský klášter, Praha Brass Band ÚH AČR, pplk J.Šíp-dirigent, Carmina Bohemika, LS-soprán, O.Šroubková-housle, P.Čech-varhany
04. listopad 16:00 Zádušní mše za Karla Růžičku, K. Růžička - Requiem ... Eternal Light
Kostel nejsvětějšího srdce Páně, Vinohrady, PrahaKühnův smíšený sbor, K.Vorlíček - dirigent, LS - soprán, Komorní sólisté
08. listopad 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Hudební divadlo Karlín, Praha
09. listopad 19:00 Shakespeare - Sonety v hudbě
LS a Duo Teres
10. listopad 19:00 Slavnostní koncert ÚH AČR ke Dni válečných veteránů
Dvořákova síň, Rudolfinum, PrahaÚH AČR, pplk. J. Šíp, LS - soprán, M.Fajtová - soprán, F.Zahradníček-bas
11. listopad 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Národní divadlo, Praha
15. listopad 19:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo, Praha
28. listopad 16:00 Benefiční adventní koncert pro nadační fond "Slunce pro všechny"
Kostel sv. Mikuláše, Staroměstké nám., PrahaLS - soprán, P. Černý - varhany
prosinec2016
01. prosinec 17:00 Koncert Městské knihovny v Praze
Ústřední knihovna, Praha 1, Velký sálÚH AČR, mjr. P.Spinek - dirigent, LS - soprán
02. prosinec 19:00 G. Verdi - Macbeth (Dvorní dáma)
Národní divadlo, Praha
08. prosinec 17:00 Koncert Brass Bandu ÚH AČR
Kostel sv. Václava Na Zderaze, Praha 6Brass Band ÚH AČR, pplk J.Šíp-dirigent, LS-soprán, M. Kapustová - alt
18. prosinec 15:00 J. J. Ryba - Česká mše vánoční
Kostel sv. Anny v Sedleci u Karlových VarůRakovnický komorní orchestr, J.Rezek - dirigent, LS - soprán
22. prosinec 19:00 J. J. Ryba - Česká mše vánoční
Vánoční koncert, TepliceSeveročeská filharmonie Teplice, J.Knotte - dirigent, LS - soprán
24. prosinec 00:00 J. J. Ryba - Česká mše vánoční
Bazilika sv. Jakuba, PrahaSvatojakubský komorní orchestr, J. Rezek - dirigent, LS - soprán
25. prosinec 17:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Národní divadlo, Praha
26. prosinec 15:00 J. J. Ryba - Česká mše vánoční
Kostel sv. Bartoloměje, Rakovník
26. prosinec 18:00 E. Humperdinck - Jeníček a Mařenka (Spánková víla)
Hudební divadlo Karlín, Praha
duben2017
22. duben 18:00 Koncert sv. Mikuláš, Malostranské nám. - Aleluja
L. Silkenová – soprán, M. Růžková Urbanová – housle, D. Kosinová Valtová – varhanní positiv
24. duben 19:00 Charitativní koncert Nadačního fondu "Slunce pro všechny"
Obecní dům - Smetanova síň, PrahaSmíchovská komorní filharmonie, J.Vondráček - dirigent
25. duben 18:00 J. V. Stamic - Missa solemnis
Kostel Povýšení sv. Kříže, JihlavaDas Kurpfälzische Kammerorchester Mannheim, Komorní filharmonie Pardubice, Boni Pueri, Pěvecký sbor Jasoň, solisté, M. Štilec - dirigent
26. duben 18:00 J. V. Stamic - Missa solemnis
Senát České republiky, PrahaDas Kurpfälzische Kammerorchester Mannheim, Komorní filharmonie Pardubice, Boni Pueri, Pěvecký sbor Jasoň, solisté, M. Štilec - dirigent
27. duben 11:00 Tisková konference PKF
Café Louvre, PrahaDuo Teres a LS - Shakespeare sonety v hudbě
27. duben 18:00 J. V. Stamic - Missa solemnis
Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Havlíčkův BrodDas Kurpfälzische Kammerorchester Mannheim, Komorní filharmonie Pardubice, Boni Pueri, Pěvecký sbor Jasoň, solisté, M. Štilec - dirigent
28. duben 19:00 Koncert ÚH AČR
Národní divadlo Moravskoslezské, OstravaÚH AČR, pplk. J. Šíp a kpt J. Kučera - dirigenti
květen2017
02. květen 19:30 Slavnostní koncert ÚH AČR
Obecní dům, PrahaÚH AČR, pplk. J. Šíp a kpt J. Kučera - dirigenti
03. květen 20:00 Anifilm 2017, Třeboň
Prezentace korejské hudby
04. květen 19:00 Kaleidoskop a Sonety v hudbě
Maiselova synagoga, PrahaDuo Teres a Lucie Silkenová
06. květen 11:00 Koncert k zahájení lázeňské sezóny v KV
W.A. Mozart - Missa solemnisKostel sv. Máří Magdaleny, Karlovy Vary
08. květen 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Hudební divadlo Karlín, Praha
11. květen 20:00 Samsung VIP event
Skotsko
12. květen 19:00 G. Verdi - Macbeth (Dvorní dáma)
Národní divadlo, Praha
13. květen 19:00 K. Růžička - Requiem ... Eternal Light
Otevřená zahrada Libčice - sborový festivalKostel Českobratrské církve evangelické, Libčice n. Vltavou
14. květen 15:00 Koncert ÚH AČR k Mezinárodnímu dni rodin
Václavské nám., PrahaÚH AČR, pplk. J. Šíp a kpt J. Kučera - dirigenti
16. květen 19:00 Koncert ÚH AČR k Mezinárodnímu dni rodin
Kulturní centrum, RakovníkÚH AČR, pplk. J. Šíp a kpt J. Kučera - dirigenti
17. květen 17:00 Koncert ÚH AČR k Mezinárodnímu dni rodin
Nám. Míru, KlatovyÚH AČR, pplk. J. Šíp a kpt J. Kučera - dirigenti
18. květen 17:00 Koncert ÚH AČR k Mezinárodnímu dni rodin
Náměstí hradu Kotnov, TáborÚH AČR, pplk. J. Šíp a kpt J. Kučera - dirigenti
19. květen 19:00 Koncert ÚH AČR k Mezinárodnímu dni rodin
Mariánské náměstí, Stará BoleslavÚH AČR, pplk. J. Šíp a kpt J. Kučera - dirigenti
29. květen 19:00 W. A. Mozart - Figarova svatba (Barbarina)
Stavovské divadlo, Praha
31. květen 19:30 I. Stravinskij - Svatba, L. Janáček - Hradecké písničky
Janáčkův Máj, dům kultury města OstravyPražský filharmonický sbor, L.Vasilek - dirigent, LS - soprán, M. Cukrová - alt, J.Brückler - bas, M.Slavík - tenor
červenec2017
29. červenec 16:00 Koncert - Růže pro válečné veterány
L.Silkenová – soprán, D.Kosinová Valtová – varhanyBaice u Uherského Hradiště
srpen2017
16. srpen 18:00 Koncert - Aleluja
L.Silkenová – soprán, D.Kosinová Valtová – varhanní positivKostel sv. Mikuláše, Malostranské nám., Praha
19. srpen 16:00 B. Smetana - Prodaná nevěsta (Esmeralda)
Národní divadlo - Státní hrad a zámek Grabštejn
září2017
01. září 20:00 Koncert ÚH AČR - Dny evropského dědictví 2017
ÚH AČR, mjr. P.Spinek a mjr. J.Kučera - dirigentiOlomouc, Horní náměstí
08. září 19:00 Koncert ÚH AČR - Fišerův Bydžov 2017
Ústřední hudba AČR, mjr. J.Kučera a kpt. R.Hanzlík- dirigentiJiráskovo divadlo, Nový Bydžov
13. září 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Národní divadlo, Praha
21. září 19:00 A. Dvořák - Rusalka (První žínka)
Národní divadlo, Praha
říjen2017
06. říjen 19:30 W. A. Mozart - Krönungsmesse / Korunovační mše, KV 317
Západočeský symf. orchestr, J.Rezek - dirigentSpolečenský dům Casino, Mariánské Lázně
08. říjen 10:30 A. Dvořák - Mše D dur "Lužanská", op. 86
J.Rezek - dirigentBazilika sv. Jakuba Většího, Malá Štupartská, Praha
19. říjen 20:30 M. Kabeláč - Symfonie č. 8 „Antifony“ ... Moravský podzim
Filharmonie Brno, M.Ivanović - dirigent, Český filh.sbor BrnoKatedrála sv. Petra a Pavla, Brno
21. říjen 20:00 G. Rossini - Il Barbiere di Siviglia (Rosina)
Sollingen, Německo
27. říjen 19:00 J. Brahms - Německé requiem
Podkarpatská filharmonie Rzeszów, J.Petrdlík - dirigentRzeszów, Polsko
28. říjen 19:00 J. Brahms - Německé requiem
Podkarpatská filharmonie Rzeszów, J.Petrdlík - dirigentSanok, Polsko
29. říjen 18:00 Koncert - Aleluja
L.Silkenová – soprán, M.Růžková Urbanová – housle, D.Kosinová Valtová – varhanní positivKostel sv. Mikuláše, Malostranské nám., Praha